смт Білокуракине: рятувальники завітали до об'єкту соціальної сфери

clock
20.07.2018 09:52

20 липня співробітники Білокуракинського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області завітали до Білокуракинського обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, де провели роз’яснювальну роботу у трудовому колективі. Увагу персоналу закладу було звернуте на попередження пожеж у будівлях, службових приміщеннях та на території. Також рятувальниками була доведена інформація керівництву будинку-інтернату щодо забезпечення даної категорії об’єктів первинними засобами пожежогасіння, звернута увага на стан енергогосподарств та опалення, справність автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього протипожежного водопостачання. По завершенню заходу працівникам закладу були вручені листівки на протипожежну тематику та пам’ятки порядку дій у разі виникнення пожежі.

 

Інтернат (5).jpg

 

 

                                                                                                                                                                                                                       ГУ ДСНС України у Луганській області

 


Схожі матеріали