Марківський район: рятувальники знищили шершнів, які жили на даху житлового будинку та загрожували безпеці господарів
20 серпня до рятувальників звернувся мешканець села Герасківка, Марківського району щодо допомоги у знищенні шершнів, які знаходяться на горищі приватного житлового будинку. За вказаною адресою прибули бійці 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області та за допомогою дихлофосу знищили шершнів та винесли їх гнізда на вулицю.
Рятувальники зазначили, що саме наприкінці серпня – на початку вересня шершні особливо небезпечні. Якщо шершень відчув загрозу, його секреторні залози починають виділяти феромон тривоги - спеціальну речовину, яка здатна активізувати інших шершнів на напад. Тому, рятувальники закликали громадян бути обережними та не наражати себе на небезпеку!


ГУ ДСНС України у Луганській області