Станично-Луганський район: рятувальники у складі комісії здійснюють перевірки освітніх закладів
Незабаром закінчаться літні канікули - і діти сядуть знов за парти. Тому напередодні навчального року співробітники Станично-Луганського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області у складі комісії перевірили стан пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах району.
Рятувальники зазначили, що стан деяких приміщень загальноосвітніх шкіл потребує підвищеної уваги, адже кабінети фізики, хімії, інформатики та трудового навчання обладнані електроприладами, устаткуванням та можуть містити небезпечні хімічні речовини. Саме тому рятувальники звертають особливу увагу на безпечному перебуванні дітей у таких приміщеннях.
Не менш важливим є дотримання в школах правил пожежної безпеки. Тож під час перевірки була приділена увага запобіганню появи осередків займання в навчальних закладах, наявності в закладах освіти справних первинних засобів пожежогасіння та навичкам працівників користуватися ними, наявності та належному стану евакуаційних шляхів.

ГУ ДСНС України у Луганській області