Рятувальники Луганщини демонструють свої вміння на футбольному полі
На початку вересня команда Головного управління ДСНС України у Луганській області "Вогнеборець" прийняла участь у щорічному традиційному товариському турнірі з футболу на кубок Сватівського міського голови. В запеклій бородьбі з командами Сватівського району наші бійці дійшли до фіналу, де, на жаль, поступилися та були нагороджені срібними медалями і командною грамотою. Юне 15-ти річне дарування "Вогнеборця" Борзило Дмитро був нагороджений статуеткою "Кращий гравець". Побажаємо нашим хлопцям подальшого розвитку і, звичайно - перемог!



ГУ ДСнС України у Луганській області