Рятувальники Луганщини демонструють свої вміння на футбольному полі

clock
03.09.2018 12:48

На початку вересня команда Головного управління ДСНС України у Луганській області "Вогнеборець" прийняла участь у щорічному традиційному товариському турнірі з футболу на кубок Сватівського міського голови. В запеклій бородьбі з командами Сватівського району наші бійці дійшли до фіналу, де, на жаль, поступилися та були нагороджені срібними медалями і командною грамотою. Юне 15-ти річне дарування "Вогнеборця" Борзило Дмитро був нагороджений статуеткою "Кращий гравець". Побажаємо нашим хлопцям подальшого розвитку і, звичайно - перемог!

 

DSC_0015.JPGDSC_0029.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0254.JPG

 

ГУ ДСнС України у Луганській області

Схожі матеріали