Відбулося засідання Колегії за підсумками роботи структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Луганській області
4 жовтня під головуванням начальника ГУ ДСНС України у Луганській області Михайла Пшика відбулося засідання Колегії за підсумками роботи структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління. Учасники засідання розглянули стан оперативно-службової діяльності підрозділів за 9 місяців 2019 року. Також було опрацьовано питання щодо стану утримання захисних споруд цивільного захисту. Окремо присутні зупинилися на питаннях організації здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки.
На Колегії акцентували увагу на підготовці будівель та споруд підрозділів Головного управління до сталої роботи та експлуатації в осінньо-зимовий період. Також було зроблено аналіз стану комплектування вакантних посад підрозділів та розглянуто стан засобів зв’язку, телекомунікацій та інформаційних технологій у Головному управлінні.
За підсумками засідання начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик зазначив, що протягом дев'яти місяців поточного року підрозділи Головного управління успішно виконували поставлені завдання. Він подякував керівникам підрозділів за сумлінну працю та поставив першочергові завдання на наступний період.
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області

