м. Рубіжне: рятувальники дбають про безпеку маленьких громадян
Діти складають найбільшу групу ризику, тому що в пошуках найцікавішого вони найчастіше стають жертвами надзвичайних пригод. Причиною тому є недостатньо розвинене відчуття загрози у малюків. І попередити та проінформувати їх про небезпеку, познайомити з першочерговими діями при виникненні надзвичайної події та правилами порятунку власного життя - головна мета усіх дорослих!
Не стоять осторонь і фахівці Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, які 22 жовтня завітали до комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Червона шапочка» м. Рубіжне. В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники розповіли дітям яких правил безпеки варто дотримуватися аби не виникло пожежі, що потрібно робити, якщо загоряння все ж сталося, нагадали дітям правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та наголосили, що у жодному разі не можна торкатися підозрілого предмету, залишених сумок, пакетів, предметів побуту.
Фахівці Служби порятунку запевняють, що проведені заходи підвищують обізнаність дітей та дають змогу зменшити кількість пожеж та надзвичайних пригод за участю малечі. Окрім цього рятувальники звертають увагу батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей: тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь, виховувати у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо.
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
ГУ ДСНС України у Луганській області



