24 липня у місті Лисичанську на проспекті Перемоги відбувся урочистий захід за участі керівництва Луганської області, командування об’єднаних сил, оперативно-тактичного угруповання «Північ», громадських та релігійних організацій та рятувальників Луганщині на чолі з начальником Головного управління ДСНС України у Луганській області полковником служби цивільного захисту Михайлом Пшиком.