20 липня в приміщенні актового залу Сватівської міської ради під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайла Пшика відбулося засідання Колегії щодо підведення підсумків роботи підрозділів Головного управління ДСНС України у Луганській області за перше півріччя поточного року.