Інформація щодо залучення особового складу ДСНС Луганщини протягом минулого тижня (09.06. - 15.06.2025)

clock
16.06.2025 09:38

Рятувальники Луганського гарнізону продовжують виконувати оперативну роботу в умовах воєнного стану за місцем несення служби у м. Харків та Харківської області.

  • У м. Харків: залучалися до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт із залученням 3 одиниць інженерної техніки; ліквідували загоряння сміття у підвалі багатоповерхівці на площі 2 кв м., а також гасили загоряння сухостою.
  • У Чугуївському районі: с. Слобожанське -  ліквідували загоряння домашніх речей та меблі у квартирі на площі 25 кв м.; с. Лиман -  гасили загоряння сухої трави площею 200 кв м.;
  • У м. Ізюм: гасили загоряння сухої трави, сміття та стерні на відкритій території загальною площею 300 кв м.; ліквідували пожежу не житлової будівлі на площі 200 кв м.

     

Інформація щодо залучення особового складу ДСНС Луганщини
Схожі матеріали