13 липня Міністр внутрішніх справ відзначив державними та відомчими нагородами кращих працівників МВС України, зокрема і рятувальників ДСНС. Арсен Аваков подякував за гідну роботу колегам та зауважив, що нинішні здобутки Міністерства - здобуток людей, працюючих у злагодженому колективі. Присутній на церемонії нагородження Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що сьогоднішній захід підтверджує, що в нашій країні є місце для подвигів.