04 травня тимчасово виконуючий обов'язки начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик та його заступник Максим Мельник прийняли участь у черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференції.